• KX-1 Ultra-thin Design Digtal Smart Lock

KX1- НОВО Ултра тенок врвен дизајн Мултифункционално паметно заклучување со отпечатоци од прсти

Краток опис:

Моделот KX1, нашата нова паметна брава на вратата со дигитален отпечаток, со исклучително тенка плоча и рационализиран дизајн на изгледот, ги наследува класичните функции, надградени во однос на безбедноста и практичноста, како и изгледот на дизајнот.Повеќекратниот пристап е сè уште неговата атрактивна карактеристика, плус копчето заклучено во затворено, внатрешната батерија за доживотна употреба, функцијата со далечински управуван од мобилниот телефон...Изберете и пробајте го, што дефинитивно нема да ве разочара!


Вовед во производот

Сцена на производот

Electronic fingerprint smart lock

Карактеристики

● Отворање со паметна картичка

● Дизајн на цилиндрите на клучот Каба

l Функција за алармирање кога вратата не се затвора добро или со мала моќност, погрешна работа

● Функција за итни случаи

● Нема потреба од поврзување со веб-локација за да се отвори вратата

● Дизајн за безбедност на телото со три брави

● USB напојување за итни ситуации

● Систем за управување

● Отворање записи за проверка

                                             ~ai-799b466e-a1ee-4163-86da-0492e2fc5d33_

Техничка спецификација

бр.

Тип

Детали

Основна спецификација

1

Моќ

Работен напон

(Напојување)

7,4V литиумска батерија

Траење на батеријата

≈ 500 пати полнење и празнење (Едно полнење за околу половина година)

Предупредување напон

≤7 В

2

Потрошувачка

Статичка струја

≤60 uA

Динамичка струја

<300 mA

3

Отпечаток од прст

Колекционер

Работна температура

-25 ℃ ~ 60 ℃

Влажност

20% ~ 90%

Капацитет на отпечатоци од прсти

100 ЕЕЗ

FRR

≤0,01%

ДАЛЕКУ

<0,0001%

4

Лозинка

Должина

6 цифри

Капацитет

30 Групи

5

Картичка

Капацитет на картичката

200 ЕЕЗ

6

Дебелина на вратата

40~120 mm (прилагодено)

Детални слики

KX1_01
KX1_02
KX1_03
KX1_04
KX1_05
KX1_06
KX1_07
KX1_08
KX1_10
KX1_12
KX1_11
KX1_09

Детали за пакување

 

● 1* Паметна брава за врата
● 3* Mifare кристална картичка
● 2* Механички клучеви
● 1* картонска кутија
● Технички цртеж

 

Сертификати

图片4 图片3 图片2

527cfe

Адреса

Блок 2, бр. 321 Пингбеи Ји патот, технолошки парк Нанпинг, округ Нанпинг, Жухаи, Гуангдонг, Кина

Е-пошта

Телефон

Продажба: 0756-8828229 Поддршка: 400-869-8229

Часови

Понеделник-петок: 9 до 18 часот Сабота, недела: затворено

Адреса

Блок 2, бр. 321 Пингбеи Ји патот, технолошки парк Нанпинг, округ Нанпинг, Жухаи, Гуангдонг, Кина

Е-пошта

Телефон

Продажба: 0756-8828229

Поддршка: 400-869-8229

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот

Сабота, Недела: Затворено

ZHUHAI MITALY INNOVATIONS TECHNOLOGY CO.,LTD


  • Претходно:
  • Следно: